Pantelimon - Bd. Biruinței nr. 151
Postat acum 3 luni

Candidatul ideal

Cerinte:
Acest job ti se potriveste daca ai:

  • Studii finalizate cu profil electric (calificare electrician reparatii si intretinere, electromecanic, electrician automatizari)
  • Experienta de lucru ca electrican cu joasa/ medie tensiune, in medii industriale
  • Abilitate citire scheme electrice si de identificare a defectelor la utilaje/instalatii
  • Cunostinte automatizare (senzori, relee, automate programabile)
  • Constituie avantaj: autorizare ANRE
  • Apt pentru lucru la inaltime (2 metri)

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati:

  • Efectuarea lucrarilor de intretinere si reparatii de natura electrica la echipamentele din dotarea sectiei de fabricatie
  • Realizeaza diagnosticuri si remediaza defectiunile de natura electrica la echipamente
  • Punerea in functiune a echipamentelor, in conformitate cu tehnologia producatorului si documentatia specifica de lucru
  • Inlocuire, montare diverse piese pe utilaje – cu componenta electrica

Caracteristici Job

Departament

Producție

Nivel Educație

Școală profesională/Liceu

Locație

Com. Pantelimon, Str. Biruinței 151, Jud. Ilfov (via Brănești)

Tip Job

Full-Time

Program de lucru

Zi

Telefon

Mesaj

Prin aplicarea pentru acest loc de muncă, ne oferiți confirmarea dumneavoastră pentru acceptul Politicii de Confidențialitate cât și a Protecției Datelor Personale.