VA RUGAM SA NE CONTACTATI AICI pentru orice informatii tehnice si comerciale :: 18 Martie 2020

/media//news/preluare_comenzi_1.png

Pentru oferirea de informații tehnice/comerciale vă rugăm să luați legătura cu una din următoarele persoane, în funcție de zona în care vă aflați:

 

Zona București/Ilfov
Liviu Coarnă
Tel: 0724.383.835
liviu.coarna@valrom.ro

 

Zona Muntenia
(județele: Arges, Călărași, Dâmbovița, Giurgiu, Ialomița, Prahova, Teleorman)
Bogdan Constantinescu
Tel: 0721.270.206
bogdan.constantinescu@valrom.ro

Zona Moldova
(județele: Bacău, Botoșani, Neamț, Iași, Suceava, Vaslui)
Adrian Pohontu
Tel: 0724.270.901
adrian.pohontu@valrom.ro

Zona Oltenia
(județele: Dolj, Olt, Vâlcea, Mehedinți, Gorj)
Elena Trifanescu
Tel: 0731.001.929
elena.trifanescu@valrom.ro

Zona Nord-Vest
(județele: Bihor, Bistrița-Năsăud, Cluj, Maramureș, Satu Mare, Sălaj)
Raluca Cornea
Tel: 0730.014.168
raluca.cornea@valrom.ro

Zona Centru-Vest
(județele: Alba, Brasov, Covasna, Harghita, Mureș, Sibiu, Arad, Caraș-Severin, Hunedoara, Timiș)
Gabriela Florea
Tel: 0728.966.075
florea.gabriela@valrom.ro

Zona Sud-Est
(județele: Brăila, Buzău, Constanța, Galați, Tulcea, Vrancea)
Gheorghe Tala
Tel: 0723.300.650
gheorghe.tala@valrom.ro

Zona Export
Dragos Pomana
Tel: + 40 0731.110.162
dragos.pomana@valrom.ro

 

toate stirile
Cookie Policy